مرجع تخصصی عکاسی حرفه ای
آموزش عکاسی عمومی و تخصصی
 
 
یک شنبه 26 آذر 1397برچسب:, :: 9:0 ::  نويسنده : حمید حسینی

گجت هوشمند کار با دوربین های حرفه ای را به راحتی آب خوردن می کند.

یک شرکت خصوصی تولیدکننده تجهیزات الکترونیک در مونتانا با ارائه ابزارک و نرم‌افزار کمکی برای عکاسان حرفه‌ای، بسیاری از مشکلات کار با دوربین‌های عکاسی فاقد پردازشگر و آنالوگ را برطرف کرده است.

تنظیمات متنوع و اغلب پیچیده در دوربین‌های حرفه‌ای در بعضی مواقع حتی عکاسان حرفه‌ای را در تصمیم‌گیری با مشکل مواجه می‌سازد. خوشبختانه به کمک گجت هوشمند جدید حتی عکاسان آماتور نیز می‌توانند لذت کار با دوربین‌های یDSLR را تجربه کنند.

 ادامه مطلب ...


یک شنبه 19 آذر 1397برچسب:, :: 9:0 ::  نويسنده : حمید حسینی

توصیه هایی برای نجات حرفه عکاسی و ایجاد تمایز میان عکاسی حرفه ای و عکاسی با موبایل


امروزه با پیشرفت فناوری گوشی های هوشمند و پیشرفت  های به وجود آمده در فناوری عکاسی با موبایل به نظر می رسد که عکاسی حرفه ای به امری متداول در دسترس همگان مبدل شده است و به زودی استودیو های حرفه ای عکاسی بخش عظیمی از کار خود را از دست می دهند . حتی بسیاری از مردم بر این باورند که به زودی تعداد زیادی از عکاسان به صورت حرفه ای امور عکاسی و فیلمبرداری را با موبایل های خود انجام می دهند . از این روی تعداد زیادی عکاس آماتور به یکباره وارد بازار خواهند شد و این آغازی برای پایان عکاسی حرفه ای خواهد بود .

 ادامه مطلب ...


اگر دوربین حرفه ای شما از نوع بدون آینه است، حتما این لوازم جانبی را تهیه کنید.

 دوربین های بدون آینه بسیار کوچک، سبک و دارای قابلیت حمل بسیار بالایی هستند و در عملکردشان هیچ نقصی وجود ندارد. حال بد نیست این دستگاه های کاربردی دوست داشتنی را با لوازم جانبی دوربین های بدون آینه تکمیل کنید.


ادامه مطلب ...


سه شنبه 5 آذر 1397برچسب:"نیکون"فلاش"نویز", :: 10:0 ::  نويسنده : حمید حسینی

ده نکته برای عکاسی بهتر در نور کم

ترجمه اختصاصی نوریاتو: هیچ راه میانبری برای دور زدن قوانین عکاسی در نور کم وجود ندارد. عکاسی ثبت نور است و وقتی تجهیزات گران قیمتی مانند دوربین‌های فول‌فریم پیشرفته با نویز کم مثل سونی a7R III یا لنز‌های دهانه باز مانند نیکون AF-S 105mm f/1.4E ED را در اختیار ندارید احتمالا با عکس هایی محو و خارج از فوکوس روبرو خواهید شد. این مقاله به شما کمک می‌کند تا در محیط‌های کم نور، عکس های بهتری بگیرید و سرعت عمل خودتان را افزایش دهید.
ادامه مطلب ...


آخرین مطالب
نويسندگان


آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 265
بازدید دیروز : 1060
بازدید هفته : 1325
بازدید ماه : 5032
بازدید کل : 30557
تعداد مطالب : 245
تعداد نظرات : 2
تعداد آنلاین : 1