زندگی می کنیم، غذا خوردن، خواب، کار و استراحت در رنگ. دنیای ما را عمیقا تحت تاثیر رنگ شده است. ما در زندگی رنگ و تجربه در رنگ احساس است. بنابراین، ما نیاز به استفاده از رنگ به بهترین توانایی و ایجاد تصاویر منعکس کننده این. شناخت و کنترل رنگ اساسی است که یاد می گیرید عکاسی دیجیتال .


1. انعکاس خلق و خوی با رنگ


ما موجودات عاطفی و احساس در رنگ. سیاه با خشم، با حسادت های سبز، آبی از سرما، سفید به عنوان یک ورق است و ما باید خاطرات طلایی است. رنگ منعکس کننده خاطرات ما با غروب های نارنجی و سرد صبح های آبی است. سبز نشان دهنده رشد و سلامت در حالی که قرمز است پرخاشگرانه و پر از انرژی است. سعی کنید برای گرفتن خلق و خوی در تصاویر خود را با استفاده از رنگ.


2. رنگ موضوع خود را


یک رنگ را انتخاب کنید و ساقه آن را با آن موضوع غالب است. جدا درخشان رنگ آمیزی شده که درب یا پنجره. یک موضوع را انتخاب کنید با شکل و یا یک طراحی ساده، اما با رنگ های جسورانه در یک زمینه خنثی تاثیر بسیار زیادی است.
3. ایجاد هماهنگی
رنگ ها را انتخاب کنید که دروغ در کنار یکدیگر بر روی چرخ رنگ و ساقه آنها را با هم. طبیعت پر از این هماهنگی با سبز و زرد ایجاد تصاویر زیبا و با تعریف است. پاییز زمان زیادی به ساقه هماهنگی رنگ را با همه زرد، قهوه و پرتقال است که تسلط بر صحنه های پاییز استبرچسب‌ها: "عکس hdr"رنگ عکس خاموش"

ادامه مطلب
تاريخ : پنج شنبه 7 ارديبهشت 1391 | 10:53 | نویسنده : حمید حسینی |
صفحه قبل 1 ... 36 37 38 39 40 ... 41 صفحه بعد
.: Weblog Themes By BlackSkin :.